Googe Reklam için bizi arayın: 0555 269 49 99   

Hizmetlerimiz

Google Adwords Reklam Hizmetleri

 

 

adwords

DünyaNetReklam ile İşletmenizi Google’da Yukarıya Taşıyın.

Google AdWords reklamları sayesinde internet sitenize trafik çekin. reklamlarınızı doğru kitleye doğru zamanda doğru mesajla gösterin ve marka bilinirliğinizi güçlendirin. Bütün bunlarla beraber sadece sonuçlar için ödeme yapın.

İnternet reklamcılığı adına herşeyi değil, sadece en iyi bildiğimiz ve tek işimiz olan arama motoru reklamcılığını yapıyoruz. Siz de sadece bu işe odaklanmış bir ekiple fark yaratın, bizi seçerek rakiplerinizden ayrılın.

Reklam kampanyalarınız hazırlanmadan önce sizi dinler ve hedeflerinizi anlayarak önceliklerinize uygun sonuçlar alabileceğiniz AdWords kampanyaları kurgularız. Müşteri temsilciniz reklam yayının her fazında sizinle iletişimde olur.

Verilere dayalı reklamcılık yapıyoruz. Ölçemediğimiz hiçbir sonucu iyileştiremeyeceğimizin farkındayız. Bu nedenle sonuçları ölçülebilen ve detaylı raporlarla desteklenen kampanyalar kurguluyoruz.

Reklam bütçenizin size ne kadar kazandırdığını ölçmek, sürdürülebilir reklam yatırımı için çok büyük önem arz eder. Bu bağlamda yatırım getirinizi anlamak için Google’ın araçlarıyla ölçümleme yapıyor ve raporluyoruz.