Googe Reklam için bizi arayın: 0555 269 49 99   

Hizmetlerimiz

Turizm Danışmanlık Hizmetleri

 

turizm

A) Seyahat Acenteleri için:

Hepimizin bildiği gibi; İnternet çağında, internet acenteciliği yapamayan seyahat acenteleri, her türlü donanıma sahip olmasına rağmen, satış konusunda yetersiz kalmakta ve pastanın büyük bölümünü internet acenteleri yemektedir. Diğer acentelerde, büyük acentelerin % 5 komisyon karşılığı alt bayisi olurken sektörün kaymağına % 25-40 karlarla büyük internet acenteleri sahip olmaktadır. Söz konusu durum göz önüne alınarak İzmir’de aşağıdaki adreste faaliyet gösteren Turizmi iyi bilen, deneyimli eski bir İnternet Acentesi sahibi olarak Dünya Turizm Danışmanlık Organizasyon ve Reklam firmamız bünyesinde Acentenizin çağrı merkezi fiziki alt yapısı düzenlenerek, web sayfanız üzerinden google adwors reklamlarına çıkılması neticesinde, Müşteriler Acenteniz web sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden telefon veya mail yoluyla size ulaşarak tatillerini doğrudan Acentenizden satın almaları sağlanacak ve böylece Acentenizde bir İnternet Seyahat Acentesi olacaktır.

     Acenteniz adına resmi web siteniz üzerinden (Türkiye dahil Dilediğiniz ülkelerde,istediğiniz dillerde) reklama çıkılacak olup,Satışlar tatil müşterilerinin doğrudan acentenizi telefonla veya mail yoluyla ulaşmaları neticesinde satış temsilciniz tarafından veya online olarak siteniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Sizinle Birlikte belirliyeceğimiz , Günlük Ödeyeceğiniz Çok az bir google adwors reklam bedeli + Hizmet bedeli ile satışlarınız bir anda artacak ve daha çok kazanacaksınız.Reklamlarınız ile ilgili günlük ve aylık gerek harcamalar,gerekse reklam kampanya raporları tarafınıza sürekli gönderilecektir.

     Kapatmadan önce kendi acentemde Google Adwords Reklamlarını bizzat kendim yönettiğim ve Otelleri, Turizmi, Turizm Bölgelerini iyi bildiğim için reklamlarda başarı ve dönüş oranı çok yüksektir.

     Arzu edildiği takdirde istediğiniz bölgelerden otellerle acenteniz adına kontrat da gerçekleştirebiliriz.

     Turizm ve İnternet acenteciliği hakkında her türlü bilgi için danışabilirsiniz.

B) Oteller için:

Hepimizin bildiği gibi Sezonun açılmış olmasına rağmen çok kötü geçen erken rezervasyon sonrası, Yurt genelindeki kötü gidiş neticesinde turizmdeki kriz nedeniyle oteller ve acenteler için zor geçecek bir yıl olacaktır.Söz konusu durum göz önüne alınarak İzmir’de faaliyet gösteren Dünya Turizm Danışmanlık Organizasyon ve Reklam firmamız bünyesinde Otelinizin Google Adwors reklamlarını yaparak Acentelere bağımlı kalmadan Otelinizin satışlarını artırmak amacıyla, Acentelerin yaptığı gibi Otelinizin Resmi web sayfası üzerinden sadece Otelinizin görüneceği google adwors reklamlarına çıkılarak, Müşterilerin reklam neticesinde Otelinizin Resmi Web sayfasında bulunan iletişim bilgilerinizden Otelinize ulaşarak Tatillerini doğrudan Otelinizden satın almaları sağlanacaktır. Reklamların daha etkili olaması için her bölgeden sadece 3 otele hizmet verilecektir.

    Oteliniz adına Resmi Web Siteniz üzerinden (Türkiye dahil Dilediğiniz ülkelerde,istediğiniz dillerde) reklama çıkılacak olup,Satışlar tatil müşterilerinin doğrudan otelinizi telefonla veya mail yoluyla ulaşmaları neticesinde satış temsilciniz tarafından veya online olarak siteniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Sizinle Birlikte belirliyeceğimiz , Günlük,Aylık Ödeyeceğiniz Çok az bir Google Adwors Reklam bedeli + Hizmet bedeli ile satışlarınız bir anda artacak ve daha çok kazanacaksınız.Reklamlarınız ile ilgili günlük ve aylık gerek harcamalar,gerekse reklam kampanya raporları tarafınıza sürekli gönderilecektir.